« Ostatné témy

Fórum pridala Joygirl, 7. november 2006, ďalšie jej diskusie »

SEX na jednu NOC ???

Joygirl
joygirl, 24 ročná žena, Ziar nad hronom, 7. november 2006

POcujte, zalozila som tuto diskusiu, lebo xcem pocut vase nazory, co si myslite, kto to viac praktizuje, ci chalani alebo baby a ci to vlastne stoji zato a preco sa to robi a celkovo... Bola by som takaaaaaaaaaaaa stastne, keby ste napisali vas nazor, pripadne skusenost Haha))
packo

0 Zareaguj!
Milan4622
milan4622, 25 ročný chalan, Prievidza, 7. november 2006

Podľa mňa to logicky nemôže praktizovať viac nikto, keďže vždy to robí chalan s babou. Názor na to inak nemám žiadny. Zatiaľ.

1 Zareaguj!
Ondy1985
ondy1985, veľa rokov (?!), 7. november 2006

Milan, hehe, presne to napadlo aj mna, ked som si precital ten prvy prispevok Haha

2 Zareaguj!
Lakino
lakino, tvári sa, že má 8 rokov, 8. november 2006

zabudli ste na 4 percenta Cha

3 Zareaguj!
Joygirl
joygirl, 24 ročná žena, Ziar nad hronom, 8. november 2006

no chapete ako som to myslela??? ze ci to viac XCU chalani alebo baby... teraz ide o to kto to xce, podla mna vecinou chalani su nadrzany... Haha

4 Zareaguj!
Beton
beton, veľa rokov (?!), Bratislava, 8. november 2006

moja mila joygirl :o)
Myslim ze je nad slnko jasne ze to viac chcu chalani.Akoze,je to normal..tak to aj priroda zariadila.
Chlapy posudzuju sex ako taky,omnoho viac pudovo,,je to dane testosteronom,ktory v sebe mame.Takze aj preto nie je pre nas problem zasexovat si len tak na jednu noc.Vieme / aspon teda ja / rozslisit sex a milovanie.Milovanie je uz o niecom inom.
Takze sex na 1 noc.urcite viac prevazuje u chlapov..zeny sa aj na sex ako taky pozeraju viac sentimentalnejsie..chcu dotycneho aspon trochu viac poznat / cest vynimkam /
Ale chlap..ten na to vleti kludne aj po hodinke spolocnej konverzacie :o)
No a co..? ty by si nebodaj chcela skusit sex na jednu noc? hmmmm ?? :o)

5 Zareaguj!
Marttina
marttina, 14 ročné dievča, 9. november 2006

4 beton Haha mas pravdu s tym rozlisovanim sexu a milovanim. a pekne si to vysvetlil aj ze preco urcite chlapi viac ako zeny, skoro uz nemam co dodat Haha
sex je sex a stane sa aj nam ze uletime po polhodinovej koverzacii ale to uz musi byt nieco s velkym N Haha

6 Zareaguj!
Miska1987
miska1987, 27 ročná žena, Považská Bystrica, Brno, 10. november 2006

Marttina: suhlas Haha.. hoci polhodka? noo, dajme tomu, aspon dve hodky konverzacie a pollitra vinka. potom mozno Haha

7 Zareaguj!
Marttina
marttina, 14 ročné dievča, 11. november 2006

Miska1987 tak dve hodky konverzacie moze byt aj ta flasa vinka ale uz sa mi stalo ze aj taka polhodinka stacila Haha zľava

8 Zareaguj!
Van_damsel
van_damsel, tvári sa, že má 6 rokov, BA, 11. november 2006

marttina: tak to muselo byt dobre vinkoHaha)

9 Zareaguj!
Malalindus
malalindus, 25 ročná žena, Michalovce, 11. november 2006

heeh to muselo byt biele vino lebo sa vravi ze cervene roztahuje cievy biele nohy a burcak rit HeheDDD

10 Zareaguj!
Coudy
coudy, 25 ročný chalan, tam kdesi za kopcom , 15. december 2006

to záleží od okolností ale prečo nie ak je to obojstranné
na to vela záleží ako vážne to berie ten druhý

11 Zareaguj!
Marttina
marttina, 14 ročné dievča, 19. december 2006

hej da sa aj bez toho vina inak ked uz sme pri tom.. ak mate oproti sebe ocarujucu polovicku opacneho pohlavia, inteligentnu, galantnu... no proste jazyk az na podlahe Haha) a je tam taaa iskra tak aj pol hodka je akurat Hehe Cha podari sa kazdemu no nie?Haha

12 Zareaguj!
Tommyhot
tommyhot, 25 ročný chalan, Bratislava, 28. december 2006

Malalindus: heh tak to s tym burcakom bolo dobre Hehe

Mno ja som este s nikym nemal sex a ani som sa nemilowal, aj ked sa naskytla prilezitost, ale po 2 tyzdnoch wztahu je to asi moc skoro, ne? Mno a bez lasky by som to nedokazal, aspon nie prwy krat, potom uz mozno w poho...

13 Zareaguj!
Jovani.b
jovani.b, 32 ročný muž, Považska Bystrica, 8. január 2007

Ja si myslim,ze jo tak na stejnako aj baby aj chalani.A neni pravda ze sme len mi nadrzany.Ja som zazil uplny opak,ked holka bola tak nadrzana na party,ze ma po hodine kecania zavolala do svjho auta aby sme si to rozdali,lebo ona to nemohla vydrzat.Takze sme len ludia ktory mame potreby aj na jednu noc.

14 Zareaguj!
Myr3c
myr3c, 26 ročný muž, Šamorín=), 8. január 2007

nemyslím si, že by to chalani chceli nejak výraznejšie ako baby. Veď oni sú rovnako skazené ako my...Haha

15 Zareaguj!
Miska1987
miska1987, 27 ročná žena, Považská Bystrica, Brno, 10. január 2007

Myr3c: jo, sme. len sa tvárime, že nie sme Haha

16 Zareaguj!
Marttina
marttina, 14 ročné dievča, 21. január 2007

tvarime sa ze nie sme skazene lol presne to je ono ale ked niekto zarypne hlbsie a vyjde skazenost na povrch koniec sveta amen tma haha Haha

17 Zareaguj!
Fanzine
fanzine, 30 ročná pani (?), trencin/ nitra, 22. január 2007

na tomto som sa po zamysleni fest pobavila mne to tiez nevadi, stalo sa mi to len 2x. a raz dokonca s kamaratom, s ktorym sa bavime doteraz. mozno to chcu vsetci len to nikto nehovori a mne zalezi na tom aj s kym.

18 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

18reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist