« Život

Fórum pridal Donrepka, 13. január 2009, ďalšie jeho diskusie »

Prípravok na rast vlasov

Donrepka
donrepka, 20 ročný chalan, Bratislava, 13. január 2009

No takže mám taký problém že mám velmi riedke vlasy a trápi ma to Smutné a preto sa vás pýtam či existuje nejaký bezbolestný spôsob ako zvýšiť počet vlasov

0 Zareaguj!
Martin182
martin182, 25 ročný chalan, Bratislava, 13. január 2009

ja s tým moc skúsenosti nemám, ale kamoš si kupoval normálne v lekárni nejaké veci na to skús sa tam informovať tam je dosť toho

1 Zareaguj!
Donrepka

nj ja som len počul že nie všetky sú dobre Smutné tak či niekto nejaký nevyskúšal ???

2 Zareaguj!
Kasko
kasko, 26 ročný muž, Ružomberok, 13. január 2009

mas aj sampon, napr. na to aby vlasy boli hustejsie ci ake ani neviem ... raz sme volaco take mali ale ja som to nepouzival. alebo zihlava mam pocit, tiez napomaha, aby vlay rastli rychlejsie, ale potom fakt uz len ta lekaren. a tam ti pomozu.

3 Zareaguj!
Tunidlo
tunidlo, 24 ročný chalan, Nitra, 13. január 2009

Panoramix ti určite rád poradí ...

4 Zareaguj!
Matii
matii, 22 ročné dievča, 13. január 2009

@4 Hehe, zeby skomercnel a ponukal svoje tajne odvary verejnosti? asi nema prachyHehe

hm tak myslim ze doslovne zvysit pocet vlasov sa neda...jedine nejakym liekom ale samponom urcite nie...neviem ci je tvoja fotka aktualna ale ked mas take kratke vlasy tak tam ani nie je vidno ze su riedke

5 Zareaguj!
Petika
petika, 25 ročná žena, Brno, 13. január 2009

chcela som ti odporucit antikoncepciu, ale pozeram, ze si chalan Hehe

tak tym padom-nejake rastove pripravky z lekarne..+mozno aj nejake vitaminy, like Zinok Žmurk

6 Zareaguj!
Deraina
deraina, 21 ročné dievča, The Holy city of Karbala, 13. január 2009

lol uz som myslela ze to zalozil @feerinko ( prepac feriHehe)

7 Zareaguj!
Tunidlo
tunidlo, 24 ročný chalan, Nitra, 13. január 2009

@5

No kapitalizmus dostal aj jeho Haha

A už dáva aj na splátky Haha

8 Zareaguj!
Deadlyliving
deadlyliving, 25 ročný chalan, Far from refuge., 13. január 2009

@0 ááá z toho si nič nerob, to is pamätám ako včera keby bolo, keď mi bratranko povedal že boha ty máš aké riedke vlasy Oooo (to sme sa mimochodom "bláznili" u dedka s hadicou miesto polievania trávnika a boli sme mokrí, tak si to všimol na mojej hlave) a sleduj čo mám teraz...parádne dlhé/dlhšie vlasy Hehe takže minimálne v 20-tich rokoch budeš mať ešte dobrú hrivu Žmurk Hehe

9 Zareaguj!
Drumer-ka
drumer-ka, 23 ročné dievča, 13. január 2009

@9 nemyslíš, že slovo "parádne" je trochu prehnané? Hehe

10 Zareaguj!
Deadlyliving

@10 tak to som ešte netušil, že sem prídeš aj ty Hehe takže vraciam späť, moje sú úbohé, parádne má @drumer-ka Haha Hehe ale...neviem kto mi povedal v KA, že na chalana mám dobré vlasy Cha Hehe

11 Zareaguj!
Drumer-ka

@11 tak áno, na chalana je to dobré, ale slovo "parádne" je aj tak stále prisilné Cha Hehe
uch, no a dík za reklamu na mňa a moje vlasy Hehe vlasofil Hehe

12 Zareaguj!
Deadlyliving

@12 bože tu ide o povzbudenie toho chalana, prečo mu kazíš sebavedomie??? Hehe vieš čo, dám sa ostrihať...to bude asi najlepšie riešenie Cha Hehe

13 Zareaguj!
Drumer-ka

@13 ale ja nič nekazím, nikto mu nekáže čítať to tu Hehe a ty tu nemachruj, nedáš sa ostrihať Hehe

14 Zareaguj!
Deadlyliving

@15 ako vieš, že nie?? h?? kde bereš toľko istoty? pozri mne by to nerobilo problémy scvaknúť do dole Hehe veď vieš, že už veľakrát som mal také chúťky Hehe

15 Zareaguj!
Drumer-ka

@15 Hehe ja ti to oznamujem že sa nedáš HeheHehe

16 Zareaguj!
Deadlyliving

@16 ale zakázať mi to nemôžeš Hehe pozri keby sa to toľkým ľudom nepáčilo, už som dávno ostrihaný Hehe

17 Zareaguj!
Drumer-ka

@17 veď kľud Hehe dobre, rob čo chceš, ale nejdeš sa strihať teraz niekedy však? Hehe ja to inak chcem stihnúť do mesiaca Hehe

18 Zareaguj!
Deadlyliving

@18 čo chceš stihnúť do mesiaca? Oooo nechápem ako vždy Hehe

19 Zareaguj!
Drumer-ka

@19 no ostrihať sa Hehe

20 Zareaguj!
Deadlyliving

@20 ideš sa dať? dúfam, že na hríbik Žmurk Hehe aleboooo..do postupna...alebo možno tebe by sa hodilo číro Hehe prečo sa ideš dať ostrihať? Smutné chceš mi darovať vlasy? Hehe

21 Zareaguj!
Drumer-ka

@21 na hríbik som bola naposledy ostrihaná ako 6ročná Hehe takže to nie Hehe a do postupna už vôbec Hehe a číro?? ty si sa s koňom zrazil? nie veru, len si to dám normálne odcvaknúť Hehe a preto lebo chcem... ostrihať sa, nie dať ti vlasy Hehe som zvedavá kedy ma to chcenie prejde Hehe

22 Zareaguj!
Deadlyliving

@22 tak žiaden zázrak na tvojej hlave nebude vidno? to si môžeš aj sama hento spraviť, nie? Hehe keď ja som si strihal vlasy sám keď som ešte chodil na gympel...tak hento by aj taký ako ty zvládol Žmurk Hehe a daj sa na kratšie ako ja...že nech aspoň raz v živote mám dlhšie háro ako ty Hehe

23 Zareaguj!
Drumer-ka

@23 tak ale podľa toho to potom aj vyzeralo, keď si sa strihal sám Žmurk Hehe na kratšie ako ty? to nie, zas dohola nepôjdem... Hehe

24 Zareaguj!
Deadlyliving

@24 a ty si videla, ako to vyzeralo??!! Hehe videla si tú fotku s tou kostrou? t obola moja práca Frajer a podľa mňa to bolo dobreé Haha HeheHehe počuj dnes t ide to odjebávanie lepšie ako mne Hehe

25 Zareaguj!
Feerinko
feerinko, 30 ročný muž, UnderWorld , 13. január 2009

Ano je nieco take , chod ku koznej ona ti to da na predpis tusim , a tusim zinok je na spevnenie korienkou ...

@deraina Grrr Cha

26 Zareaguj!
Drumer-ka

@25 no veď práveže som tú fotku videla.. Hehe
no vieš, už sa niečo z tvojho odjebávačského umenia nalepilo aj na mňa Hehe

27 Zareaguj!
Dcerenka
dcerenka, 23 ročné dievča, BÁčko., 13. január 2009

@6 antikoncepcia je dobra na vlasy? Hehe

28 Zareaguj!
Sisska
sisska, 24 ročná žena, 13. január 2009

@ pkispol
ja mam pocit, ze ona je dobra na vsetko Hehe teda samozrejme ako ktora, ako na co

29 Zareaguj!
Dcerenka
dcerenka, 23 ročné dievča, BÁčko., 13. január 2009

@pkispol ano, a na co este? Hehe

30 Zareaguj!
Donrepka

no vidím že bolo tu vela dobrých aj trafených nápadov ale aj tak všetkým ďakujem Haha

31 Zareaguj!
Filippp3
filippp3, 26 ročný muž, Humenne, 14. január 2009

ja pozuzivam bao shi zatial najlepsie co som zatial mal..je to prirodne...a k tomu nejaky prirodny sampon samozrejme...

32 Zareaguj!
Tufinka20
tufinka20, 21 ročné dievča, Penicilínovo, 5. február 2009

zvysenie poctu vlasov...smiesna veta..no neviem ci sa da ten pocet zvysit ale ak ti padaju vlasy kup si na to sampon, mne tiez padaju a rednu, pouzivam sampon Revalid a pomaha..a este Viaderm tabletky...ale najlepsia je zdrava strava...asi ti chyba nejaky vitamin

33 Zareaguj!
Barbarka0503
barbarka0503, 24 ročná žena, 19. marec 2009

naj ja klasicky brezovy sampon

34 Zareaguj!
Biusa000
biusa000, 20 ročné dievča, Pie≈°≈•any, 5. máj 2009

mno vidím že čas na nejakú radu HeheHehe takže vlasy rastú z brezového DIXI šampónu, alebo sú aj iné šampóny a hlavne vodičky zn. LUNA, na zhustenie pomáha si vlasy oplachovať odvarom zo žihlavy Hehe myslím že aj čaj postačí.. ale nie je nad prírodu. hm, v lekárni si môžeš kúpiť CAPILLAN Q (vodička), abo prípravky REVALID. Z vitamínov: zinok, selén. mnooo, pochybujem že aspon 1 možnosť nejako využiješ HeheHeheHehe ale snád aspon niekomu som pomohla Hehe

35 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

35reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist